Novinky

Sezóna 2020

Díky vládním omezením dochází i k rušení dříve sjednaných akcí, některé se přesouvají, jiné naopak vznikají na poslední chvíli. V sestavě s novým baskytaristou se snažíme na tyto změny reagovat a maximálně přizpůsobit osobní časové možnosti k novým termínům akci a to třeba i díky jiným muzikantům, kteří jsou ochotni vypomoci a zaskočit. Tak snad vše společně zvládneme a budeme si moci v této podivné sezóně vzájemně užít naši muziku.

O nás

Naši kapelu dala dohromady láska k muzice a touha udělat si radost tím, že si zahrajeme naše oblíbené písně a zkusíme jimi potěšit i naše posluchače. Přestože má každý z nás trochu odlišný hudební vkus, snažíme se najít takový repertoár, který nás všechny bude bavit a výsledná podoba hudby tak půjde hezky "od srdce". Rádi bychom nabídli známé písně z minulých let i ze současnosti, na které se ale na různých zábavách a podobných akcích pro neustálé obehrávání "tutovek" neprávem zapomíná.

Všichni máme více či méně bohaté zkušenosti z působení v jiných skupinách a od roku 2015 pokračujeme společně tím směrem, o kterém jsme přesvědčeni, že vás, posluchače, přiláká na naše vystoupení.

Těšíme se na vás - Barbarella

© 2017 BARBARELLA, Vrchlabí
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!